جت پرینتر دستی

جت پرینتر به سه دسته کلی تقسیم می شود. یک جت پرینتر صنعتی و دومین دسته جت چرینتر نیمه صنعتی و آخرین دسته جت پرینتر دستی یا همان تاریخ زن که به آن نیز معروف می باشد. در این مقاله میخواهیم در مورد تاریخ زن دستی صحبت کنیم. همانطور که گفته شد یکی دیگر از انواع چاپگر های جوهر افشان جت پرینتر دستی می باشد؛ این تاریخ زن دستی در صنایع کوچک که تیراژ محدودی دارند استفاده می شود.

این دستگاه معمولاً با یک اهرم که با یک دست فشار داده شود چاپ را انجام می دهد. همچنین این چاپگر با عنوان جت پرینتر پرتابل نیز شناخته می شود و می توان آن را به راحتی حمل و در هر مکان استفاده کرد.

نحوه کار کردن تاریخ زن پرتابل

تاریخ زن دستی بر اساس فشردن اهرم ، فرمان چاپ را می دهد؛ تا چاپ برای شما صورت بگیرد و طول چاپ نامحدود به شما ارایه بدهد ولی حتماً باید به محصول شما بچسبد تا چاپ انجام شود. اگر نسبت به محصول فاصله داشته باشد چاپ صورت نمی گیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آرین جت

یکی از مواردی که باید دقت کرد گارانتی تاریخ زن های دستی است و باید توجه داشته باشید که این دستگاه گارانتی داشته باشد و خدمات پس از فروش مانند کارتریج های جوهر و تعمیرات دستگاه نیز انجام دهند.

شرکت آرین جت جت پرینتر های دستی را یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارایه می دهد.

جت پرینتر دستی

هر کارتریج جوهر چقدر چاپ می زند

جت پرینتر دستی به نوع پیغام و نوع فونت بستگی دارد که چقدر چاپ می زند  ولی به صورت معمول و متوسط قادر به چاپ یک میلیون کاراکتر می باشد.

روی چه محصولاتی می توان چاپ زد

جت پرینتر دستی فقط روی محصولات هم سطح و سطح صاف میتواند چاپ بزند اغلب روی محصولات بزرگ مانند بشکه . کارتن . فلز . شیشه و … نیز میتواند چاپ بزند.

زبان جت پرینتر دستی

زبان اکثر دستگاه ها به صورت انگلیسی می باشد که گاهاً بعضی از اپراتورها به سختی می توانند با آن کار کنند. اما در شرکت آرین جت همه ی جت پرینترهای دستی دو زبانه می باشند و زبان فارسی نیز داخل دستگاه قرار داده شده است که به راحتی بتوان استفاده کرد.

هزینه نگهداری جت پرینتر دستی

جت پرینتر های دستی شرکت آرین جت نسبت به دستگاه های دیگر هزینه کمتری دارد. حتی نزدیک به صفر است ؛ فقط باید کارتریج را دوباره شارژ کرد. این چاپگر هزینه تعمیر و نگهداری خاصی ندارد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی شرکت آرین جت تماس بگیرید.

قیمت جت پرینتر دستی

قیمت این دستگاه ها با برندهای مختلف متفاوت می باشد؛ اما به نسبت جت پرینتر های معمولی و بزرگ مثل جت پرینتر ایماژ و جت پرینتر دومینو که برای شرکت Domino انگلیس می باشد قیمت کمتری دارند.

با توجه به نوسانات بازار برای استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش جت پرینتر ایماژ