جت پرینتر ایماژ مدل S8

درباره جت پرینتر ایماژ S8

جت پرینتر ایماژ مدل S8 از سال 1990 میلادی تا سال 2007 در شرکت ایماژ فرانسه تولید شد. این دستگاه یکی از بهترین مدل های جت پرینتر ایماژ است.

از نظر مقاومت بدنه و از نظر تکنولوژی یکی از بهترین تاریخ زن های موجود در بازار و خط تولید کارخانه ها می باشد که خیلی از کشور ها در صنعت تولید و چاپ استفاده می کنند.

کاربرد جت پرینتر

از جت پرینتر ایماژ S8 جهت درج اطلاعاتی نظیر تاریخ تولید، تاریخ انقضاء ، قیمت و هر مشخصه دیگر محصولات استفاده می شود.

جت پرینتر ایماژ S8

برای مشاوره رایگان خرید جت پرینتر و استعلام قیمت تماس بگیرید

قابلیت جت پرینتر ایماژ

هر نازل جت پرینتر ایماژ توانایی چاپ تا 4 سطر را دارد و دستگاه دو نازل ایماژ (imaje) تا 8 سطر چاپ می زند و همچنین یکی از مزیت های که دارد هیچ جت پرینتری در حال حاظر ندارد. و آن هم سرعت بالای این دستگاه می باشد.

جت پرینتر ایماژ S8 (5.5 متر) در ثانیه چاپ می زند  که یکی از فوق العاده ترین مزیت های جت پرینتر ایماژ است.

هیدرولیک جت پرینتر ایماژ مدل S8

هیدرولیک جت پرینتر ایماژ S8 با دو عدد پمپ فشار و وکیوم کار میکند که پمپ فشار باعث ایجاد فشار جوهر بر روی شلنگ ها و نازل می شود  و پمپ وکیوم نیز مکش را ایجاد می کند و سیستم غلظت سنج اتوماتیک دارد و طول شلنگ های هیدرولیک نیز 3 متر می باشد.

جت پرینتر ایماژ

هد دستگاه ایماژ مدل S8

هد دستگاه ایماژ نیز به طول 3 متر می باشد بعضی از هد ها دارای یک نازل و بعضی از هد ها دارای دو نازل می باشد گه هر نازل قابلیت چاپ تا 4 سطر را دارد و شکل قطره نیز با پیزو تشکیل می شود.

الکترونیک دستگاه S8

یکی از مزیت های دیگر جت پرینتر ایماژ این است که برد الکترونیک دستگاه به 5 برد جداگانه تقسیم شده است ؛ که موقع نوسانات برق به برد اصلی صدمه نخورد یکی از مزیت های دیگر این است که دارای منوی فارسی است تا اپراتور به راحتی بتواند از آن استفاده کند.

همچنین وزن دستگاه نیز 30 کیلو می باشد که به راحتی قابل حمل می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت دستگاه با کارشناسان شرکت آرین جت تماس بگیرید

مطالب مرتبط با جت پرینتر ایماژ